Pakalpojumi

Primulator aprīkojuma apkope

Mēs piedāvājam pieredzējušu servisa tehniķu komandu, kuri ir zinoši un spēj kvalitatīvi apkalpot pagatavošanas iekārtas. Piedāvājam pilnu iekārtu servisu, kā arī iekārtu garantijas un pēcgarantijas apkopes mūsu pārstāvēto ražotāju produkcijai. Pateicoties ilglaicīgai sadarbībai ar iekārtu ražotājiem, nodrošinam rezerves daļu pieejamību garantijas un pēcgarantijas laikā un operatīvu to nomaiņu.

Mūsu servisa komanda atbildēs pa tālruni (+371) 29238328 no pirmdienas līdz svētdienai, no plkst. 7.00 līdz 22.00.

Esošo iekārtu remonts un apkope

Pārtraukuma gadījumā mūsu tehniķi sniegs bezmaksas konsultācijas vai ieradīsies vēlamajā vietā Rīgā 10 darba stundu laikā un citur Latvijā 12 darba stundu laikā.

Regulāra, periodiska iekārtu apskate un apkope

Mūsu uzņēmuma piedāvātā - periodisko pārbaužu programma ietver periodisku inspekciju veikšanu, atkarībā no iekārtas specifikas un norunas. Saskaņā ar ēdināšanas iestāžu ieteikumiem izšķiroša nozīme ir gan iekārtu ikdienas aprūpei no iestādes personāla puses, gan mūsu kompetento tehniķu periodiskai pārbaudei. Šīs apskates ļauj mums pārliecināties aprīkojuma tehnisko stāvokli, veikt tīrīšanu, komponentu un elementu (piemēram, paplāksnes, siksnas) pārmērīga nodiluma savlaicīgu atklāšanu. Regulāras pārbaudes efektīvi ierobežo nepieciešamību pēc apkopes darbības traucējumu dēļ un ievērojami samazina mašīnas ekspluatācijas izmaksas.

Atsevišķi pakalpojumu līgumi, kas saistīti ar pagarinātiem garantijas periodiem.

Mašīnas iegādes laikā pircējs noslēdz regulāru tehniskās apkopes līgumu. Mūsu servisa tehniķi ir jūsu rīcībā no plkst. 7:00 līdz 22:00 katru dienu un veic periodiskas pārbaudes par norunātu samaksu. Līguma darbības laikā iekārtas mašīnas darbības traucējumi tiks laboti bez maksas.

Visiem tehniķiem ir servisa transportlīdzeklis, speciālie instrumenti un oriģinālās rezerves daļas, tāpēc defektus var novērst efektīvi, uz vietas. Mūsu tehniķi ir pieredzējuši un apmacīti pie iekārtu ražotājiem.